Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hashajtózás után ismét előjött...

Hashajtózás után ismét előjöttek a kamrai extraszisztoléim?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam béltükrözésen, vasárnap kellett inni hashajtót, picoprepet ittam, és tavaly tavasszal volt rajtam ez a holter monitor, mert akkor kezdődtek ezek a fura szivdobogások, kamrai extraszisztolét irt le, azt mondta nem kell kezelni mert nem vészes. Aztán nyáron elmúlt és most tért csak vissza a hashajtó után. A vizsgálat óta a bal lapocka alatt is fáj időnként, minden gáz kijött már. Ezt leszámitva minden a régi. Ma meg már iszonyatosan szédültem és estére gyakoribbak lettek a szisztolék. Ez lehet a hashajtó miatt, vagy a vizsgálat miatt? Miért tért vissza?
2020. jan. 9. 04:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de hasmenéstől felborulhat a szervezet elektrolit egyensúlya, ami szívproblémákat okoz. Néha vízhajtót kell bevennem és rögtön mellé ezt az elektrolit cuccot kapszulában. Ez nem vitamin, hanem gyógyszer, vényköteles!
2020. jan. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kéne egy kis só, egy banán a kálium miatt és magnézium.
2020. jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet helyre hozni gyógyszerek nélkül? Azt mondták a vizsgálat után hogy igyak. Ezt megtörténik. És mégis van.
2020. jan. 10. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Kerüld a stresszes helyzetet(amennyire lehet).Az idegesség a vizsgálat miatt. Javaslok egy EKG-t,vagy ismét egy 24 órás Holter-t.(ha a háziorvos úgy látja jónak visszaküld a kardiológiára)
2020. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!