Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova menjek vérvételre?

Hova menjek vérvételre?

Figyelt kérdés
Magán helyen szeretném elintézni, minél gyorsabban. Budapesten élek, nem voltam még magánlaborban. Melyiket ajánlanátok (ahol az árak is korrektek)?

2020. jan. 9. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A privát alsó hangon 15000 Ft. Az előnye, hogy az nap meg van az eredmény. A háziorvos által írt remisszel elsétálsz a laborba, leveszik tőled a vért s egy-két nappal később kezedben az eredmény. "Ingyé".
2020. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kórházakban általában Synlab van; itt is elérhető a magán út. Ezekhez tudsz viszonyítani.

[link]

2020. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hetet kell várni az időpontra az államiban, majd a csúszás miatt még egy-másfél órát ácsorogni a folyosón a tömegben, mire sorrakerülsz. Ennek ellenére nem sokan ájulnak el, ezen meglepődtem. És ez Budapest, nem egy túlterhelt vidéki rendelő. Szóval nem olyan rossz ötlet az a magán, ha telik rá. Én is a Synlabot választanám, mert korrektnek tűnnek, de csak az állami rendelésen van tapasztalatom velük.
2020. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a háziorvossal iratsz beutalót, és csak maga a vérvétel zajlik magánlaborban, akkor 3000-3500 ft-ért leveszik a vért, időpontra mész, legfeljebb perceket kell várni. És még aznap megvan az eredmény. De nálunk pl. a háziorvos is vesz le vért, 2000 ft-ért, szintén előremegbeszélt időpontban.
2020. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!