Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szódabikarbonát akartam...

Karipapa01 kérdése:

Szódabikarbonát akartam vásárolni a gyógyszertárban, de a gyógyszerész orvosi receptet kért. Állítólag rendelet írja elő. Nem értettem, hiszen bármelyik élelmiszerboltban korlátlanul vásárolhatok. Tudtok erről bővebbet?

Figyelt kérdés
2020. jan. 11. 09:04
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
78%
Akkor miért nem veszed meg boltban?
2020. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom nem ugyanolyan szódabikarbóna a gyógyszertári mint a bolti. De csak tipp inkább boltban vedd meg.
2020. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet venni amúgy bioboltokban is. Ugyanaz mindegyik.
2020. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes válaszok, gondolom sokat segítettek. Ha esetleg elolvasnátok az élelmiszer boltban kaphatóra rá van írva: "gyógyászati célra nem alkalmas" A válaszra válaszolva: szerintem kicsit később menjél vissza a gyógyszertárba vagy keressél másik eladót és adni fognak.
2020. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs nem válaszra hanem kérdésre válaszolva! :D
2020. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
2020. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Miért nem mész orvoshoz? ha beteg vagy, felir, ha nem akkor meg nem is kell. vagy bombáát akarsz belőle gyártani?
2021. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!