Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fülzsírdugó eltávolíttatása...

Fülzsírdugó eltávolíttatása nem megalázó?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni fül-orr-gégészetre, hogy eltávoltítsák a fülzsírdugót a fülemből, eddig csak a bal, most már mindkettő be van dugulva, viszont tartok az orvostól, hogy nem fog-e igénytelennek tartani, vagy ilyesmi... Persze, tudom, ez természetes dolog, meg sok ilyet látott már, de akkor is. Sajnos sok a bunkó orvos tapasztalataim szerint, és félek, hogy valamit mondani fog. Hiába ügyelek a füleim tisztaságára, ez ettől függetlenül alakult ki. Vajon fog szólni valamit? (19/l)

2020. jan. 15. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. Tesom is ezzel szenved. Korulbelul evente 2x kell neki orvoshoz menni. Pedig nagyon apolt es ad magara, de egyszeruen ilyen a fule. Mar evek ota ugyan ahhoz a dokihoz jar, soha nem erezte azt, hogy megalazo lenne.

Nekem pl. tobbszor benott a labamon a kormom..muteni is kellett. Pedig szepen vagtam stb, de ettol fuggetlenul benott. Egyszeruen hajlamos vagyok ra. Vannak dolgok amikrol nem tehetunk es ezzel az orvosok is tisztaban vannak.

2020. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Az orvosnak ez a napi rutin. Ha egyszer termelődik a fülzsír és máshogy nem lehet eltávolítani, akkor a dolognak az a megoldása, hogy orvoshoz mész. Az orvos ezért kapja a fizetését a te általad fizetett tb járulékból.

És most, hogy felnőtt vagy, jussál túl azon, hogy juj, X mit fog szólni? És ha beszól, akkor mi van? Akkor te kevesebb értékű vagy? Vagy esetleg ő a bunkó? Amúgy egy felnőtt, ha beszólnak neki, visszaszól. És a másik abban a pillanatban hátrébblép az agarakkal, mert látja, hogy ja, ezzel nem lehet!

2020. jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ha nem lenne az embereknek gondja a fülével, nem lenne munkája a fül-orr-gégésznek. S hidd el, ha tehetné, csak fülmosással foglalkozna.

Például az autószerelő is szeretné, ha mindig csak olajat cserélne, s abból megélne, nem kellene szana-szét szedni az autókat...

Az nem igénytelenség, nekem harmincas éveimben kb. fájt a fülem, elmentem, azt mondja ki kell mosni, "kimooosniii???", kimosta, kijött egy csomó cucc, rácsodálkoztam, kérdem, "nem volt tiszta a tál?", mondja, de igen ez mind az enyém, én köpni nyelni nem tudtam "szégyenemben", a doki meg mosolyog...

Elkezdtem szabadkozni, hogy én már pedig minden nap mosom, ami igaz, stb., azt mondta van ilyen, akár egy pici gyulladástól is..., azóta sem kellett...

Szóval no para.

Látják ők, ki az igénytelen és ki nem...

El fog látni, ha úgy érzed bunkó volt, legközelebb máshoz mész.

2020. jan. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Érdemes mielőbb elmenni, mert rámehet a jó hallásod is.

Kérj meg valakit, menjen el Veled, barátnő, rokon, barát,...

Megoldás, ha nagyon tartasz a"mitfogszólni"-tól a maszek doki, kb. 5-10 ezerFt.



Szerinted a lyukas foggal orvoshoz menőkről mindről azt gondolja a doki, hogy nem mosnak fogat? :)))

2020. jan. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én voltam már egy párszor emiatt, én is kellemetlennek érzem kicsit, de nem kellene. Hidd el nem fog igénytelennek tartani, mert tudja hogy ez nem azért alakul ki, csak valakinek jobban van rá hajlama. Igazából éppen hogy a túlságosan oda próbál figyelni az ember a fülei tisztaságára, akkor könnyebben kialakul. A fülünket nem kell belülről tisztítani, ezt nekem az orvos mondta.
2020. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!