Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A nyíregyházi Jósa András...

A nyíregyházi Jósa András kórház általános sebészeti szakrendelésén melyik sebészhez érdemes menni?

Figyelt kérdés

Olyan sebészt keresnék, aki előre adott hálapénz nélkül is legalább egy kicsit normálisan áll a beteghez, és ő maga végzi el a műtétet és nem passzolja le valakinek, aki még csak szikét sem látott. (Jártam már így.)


Nem kell, hogy kedves legyen, csak jó orvos, aki a betegségben látja a problémát és nem a betegben.


A hálapénzt azért említettem, mert jelen pillanatban nincs arra keretem, hogy minden találkozáskor (vizitkor, kötözéskor, utókezeléskor) csúsztassak a zsebébe.



2020. jan. 19. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:
" aki még csak szikét sem látott." Ezt tobbek kozott azert hiszem nehezen, mert mar elso evben is "lat" az orvostanhallgato. Es az egyetemi evek alatt is van lehetoseg asszisztalasra.
2020. jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!