Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit gondoltok erről? Mesterség...

Mit gondoltok erről? Mesterséges intelligencia a gyógyításban

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok ki, hogyan vélekedik erről az egészről.

[link]



2020. jan. 22. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben az országban annyi okoskodó hülye van, hogy Dunát lehetne rekeszteni velük. A valódi "okos" fehérköpenyesek sem érnek - tisztelet a kevés kivételnek - egy rakás szXart sem, ha igazán nagy bajról van szó. És mit kezdene egy mesterséges intelligencia pl. egy agyontraumatizált géniusszal? Szumóznának egymással a végtelenségig?
2020. jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Érdekes, erről még nem hallottam, de hasonló kezdeményezések már vannak. Azt nem tudom, hogy ez mennyire működik vagy működne, de az biztos, hogy egyelőre gyerekcipőben jár. Maga az ötlet jó lenne, csak mindig az a kérdés, hogy mennyi a hibaszázalék a működésben, mennyivel hibázik többet vagy kevesebbet, mint egy ember.
2020. jan. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!