Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A háziorvosnak illik ajándékot...

A háziorvosnak illik ajándékot vinni a vizgálatra?

Figyelt kérdés
18 éves koromig gyerekorvoshoz jártam, neki a férje háziorvos, úgyhogy még a papírokat is elintézték egymás között, így nem jártam nála soha. De most sehogy nem tudom magam kikúrálni a megfázásból és hétfőn szerintem el kell mennem hozzá. Illik ajándékot vinni? Gyerekkoromból emlékszem, hogy dédapám mindig vitt házipálinkát az orvosnak az asszistens nőnek meg csokit. De az régen volt és falun, én meg városban élek.
2020. jan. 24. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Nem! Semmi szükség rá. (körzeti nővér vagyok)
2020. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem kell.
2020. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem várják el, hidd el. De ha többször mégy, és nagyon meg vagy elégedve az ellátással, és úgy érzed mindenképpen vinnél valamit, akkor egy doboz bonbont.
2020. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Pénzt nem ,de egy kis ajándékot lehet.Ilyenkor pl,egy tábla csokit a aszisztenstől se sajnálj .Hozzájuk még többször fordulhatsz. Ez csak egy kis figyelmességet,kedvességet jelent. Én csak egy szál virágot vittem,évekre megjegyezték .
2020. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Pénzt, borítékban.
2020. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem várják el, de ha úgy látod jónak nyugodtan. Egy kis figyelmesség mindenkinek jól esik. Én decemberben, Karacsony előtt vittem a doktornőmnek egy általam összevalogatott ajándékcsomagot, amibe tettem kézműves csokit, teát, különlegesebb kávét, pezsgőt, és az asdzisztensnőnek is ugyanez. Nagyon örültek.
2020. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!