Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi ideig hat a vénás...

Mennyi ideig hat a vénás altatás? Álmodunk is alatta vagy teljesen kiüt?

Figyelt kérdés

Méhtükrözésem lesz és azt mondták, hogy vénás altatásban végzik. Milyen hosszú ideig hat az altató?

Ez olyan alvás, mint éjszaka? Lehet álmodni is? Aztán magamtól felébredek, ha véget ér a hatása vagy felébresztenek?



2020. jan. 26. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 15-20 percig tart az altatás. Én nem álmodtam közben,de ezután a 20 perc után úgy ébredtem fel,mintha 12 órát aludtam volna, olyan kipihent voltam, főleg idegileg. Nagyon jó volt. Hülyeségből mondtam is,hogy havonta 1x meg kéne ismételni :)
2020. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remélem az nem lehetséges, hogy még a beavatkozás alatt megszűnik az altató hatása, mert azt mondták, hogy a méhtükrözés is kb. 15-20 perc.
2020. jan. 26. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy órás műtétem volt altatással, semmire nem emlékszem, nem is álmodtam. Az anesztézia nem egyenlő a természetes alvással, ugyanis az altatószerekre ugyanúgy reagál az emberi agy, mint ha kómában lenne. Effektíve kómába "tesznek" 15-20 percre.
2020. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!