Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csajok kinek volt már úgy...

Csajok kinek volt már úgy hogy hónapokat késett a menstruáció de Viszont terhes meg nem voltatok akkor mi állhat a háttérben ilyenkor?

Figyelt kérdés

#face.coom
2020. febr. 8. 08:55
 1/3 anonim válasza:
Javaslom keress fel egy nőgyógyász-endokrinológust. Rengeteg dolog állhat a háttérben.
2020. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rendszeresen kimaradozott 3-4 hónapot is. Ha megjött akkor is sokkal kevesebb volt mennyiségre a régihez képest. PCOS, Inzulinrezisztencia. Azóta kezelem, elkezdett màr rendeződni.
2020. febr. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer kimaradt 5 hónapig,csak úgy.Aztán megjött.Az idő alatt kb 10 terhességi tesztet csináltam,mind negatív volt.Elmentem nőgyógyászhoz,,kaptam időpontot kb 3-4hónappal később.Közöltem a nőgyógyásszal,hogy attolt tartok,terhes vagyok,és addig pont megszülök.Akkor elküldőtt a sürgőségire,,csináltak uh-t,és mondták ,hogy érik a petesejtem,csak lassan...
2020. febr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!