Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vény nélkül kapható krémekkel...

Vény nélkül kapható krémekkel elcseszhetem a bőrömet?

Figyelt kérdés

Kaptam korábban 2 vénykötelest, de azokat már nem használom. 1 hét múlva lelet eredmény és akkor kapom meg a célzott kezelést (remélhetőleg)

Addig meg szenvedek és öngyógyítok... Mert ennél sz.rabb már úgy se lehet.

Persze nem egyszerre használtam mindet.

Gomba/fertőzés/gyulladás miatt.

Travocortot használtam 10 napig, Fucidint 7 napig, Canesten kb 3-4 napig.

Most meg kamillát használok meg neogranormont.



2020. febr. 11. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kamilla meg a Neogranormon nem gombaölő.

Nem hiszem, hogy elcseszed. Ezek a vény nélküli szerek jók, hogy legalább enyhítsék a tüneteket, amíg kapsz célzott kezelést. Az a lényeg, hogy foglalkozol vele, és ha valami nem válik be, akkor keresel másik megoldást.

2020. febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bőrgondozóba meg jól lecsesztek, hogy tönkre teszem magam és feliratok a háziorvossal ezt meg azt. És nem fogták fel, hogy ég a bőröm és saját egészségem miatt cselekedek. Mert hetekig szenvedni nem kellemes és ők addig nem írnak fel semmit ameddig nincs eredmény.

De már csak túlélem addig.

2020. febr. 11. 09:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Azzzal a bajjal, ami neked van, el. Menj el egy magánorvoshoz, szerintem.
2020. febr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem túl kedvesek. Azért ilyenkor szokták mondani, hogy mit használj addig, mert hetekig nem lehet tényleg kibírni mindenféle kezelés nélkül.
2020. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Végül elmentem egy profi magán bőrgyógyászhoz, egyből kaptam is időpontot, sőt mást állapított meg eleve. Kaptam Bepanthen kenőcsöt, sokkal jobb. SZTK bőrgondozóba, csak a leletért megyek vissza köv héten, aztán soha többé.
2020. febr. 11. 13:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Ah, bőrgyógyászok. Nekem bakteriális bőrfertőzés volt a kezemen, a bőrgyógyász Gentamicin-Wagner krémet írt fel, amit amúgy recept nélkül is kapni, nem használt semmit. A háziorvosom írt fel antibiotikumos-szteroidos krémet, na az rendbe hozta.
2020. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!