Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mégis hogyan válasszon az...

Mégis hogyan válasszon az ember jó fogorvost?

Figyelt kérdés

Elkezdtem leírni a kálváriám, de olyan hosszú lett, hogy inkább töröltem :D

Lényeg: csak tömött de amúgy egészséges, jól karbantartott fogaim vannak, de a töméseket sorozatosan el-cszik tb-s és magán orvosok is, vagy a tömőanyag olcsó zsugorodó szar vagy az illesztés rossz. Most éppen utóbbival szenvedek, konkrétan úgy néznek ki a fogaim egy gondos, "cseréljük már ki mindet és ebben az életben nem kell hozzányúlni" jó drága kezeléssorozat után, mintha ceruzával körberajzolták volna a töméseket. Most nem kockáztattam, az ország egyik legdrágább, jó nevű fogorvosához mentem. Azt hitte, legalább 5-6 évesek a tavaly berakott tömések, teljesen összementek és eleve nem voltak rendesen "elkenve". Nem hitte el. A felmérés alatt egy csomó teljesen felesleges és drága kezelést akart rám erőltetni, utána egy nappal pedig aftás lett több helyen is az ínyem, ahol piszkálgatta. Soha az életben nem fordult még ilyen elő velem, gondolom a nagy hajtásban elmaradt a fertőtlenítés. Természetesen lemondtam az időpontomat. Most itt állok egy csomó elb.szott foggal, amik évről-évre feleslegesen romlanak és fogalmam nincs, hova menjek vele, hogy ne legyen pénzkidobás belőle. Ha így folytatják, lassan elfogynak az állandó fúrástól! :(

Mi a fenét tehet ilyenkor az ember, hova menjen, ha egyik orvos sem jött be?


2020. febr. 12. 10:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudok egy jó rendelőt ahol profi munkát végeznek. Nem írom ide ki mert reklámnak tekintenék és törölnék,de ha érdekel írj. Kicsit drága, egy tömés 35 ezer (volt amikor nekem csinálták), de cserébe profi munkát végeznek és garanciával. 2 év múlva az egyikből letört egy kis darab, ingyen korrigálták.
2020. febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!