Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Túlélte már valaki a drog...

Túlélte már valaki a drog túladagolást?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársamat bevitték túladagolássért és nagyon aggódom érte. Rendszeresen jár össze mássokkal drogozni,de nem tudom hogy e már ilyen.

A barátnője is nagyon aggódik és nekem is rossz érzés. Csak néha beszélő és dohányzós viszonyban voltunk.


2020. febr. 16. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Szegény... Miért nem dumáltad le a cuccról ha tudtad hogy tolja magába?
2020. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, aki csak egy kicsit adagolta túl, az túlélte. Aki nagyon, az meg nem.
2020. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én nem voltam ott és szerintem mindenki megengethet magának valamennyit, ha van rá lehetősége. Eleve nehéz a családi helyzette.

Nem tudom, mennyire adagolta túl. Remélem nem nagyon

2020. febr. 16. 21:05
 4/9 A kérdező kommentje:
De állítolag elájult. Ez nem tudom mennyire fontos.
2020. febr. 16. 21:08
 5/9 anonim ***** válasza:
7%

Hát, ha ahogy mondod "rendszeresen jár össze másokkal drogozni" és ráadásul rohadtul nehéz a családi helyzete?????

Tudod mit?? én nem annyira aggódok sem érte sem a haverjaiért. Sajna már eddig is rohadtul sok pénzbe került az adófizetőknek, nem sokat várhat tőle a társadalom.

2020. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyat aki túlélte de nem tudom milyen mennyiséget szedett be.

"Mindenki megengedett magának valamennyit, ha van rá lehetősége. Eleve nehéz a családi helyzete" ??? Ez elég naivan és bután hangzik. Szerintem ezt gondold át mégegyszer. Van fogalmad arról hogy mit tesz a rendszeres drogozás a szervezettel? Az élet minőségről nem is beszélve. A baj azzal van hogy a valamennyi könnyen rendszeressé válik. Mert ha rászokik akkor ezt valamiből finanszírozni kell. Minden pénze erre fog elmenni, és a drog fog élvezni elsőbbséget minden mással szemben.

2020. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Túlélte már valaki a drog túladagolást?


Nagyon sokan. Attól függ, hogy milyen drog, és mennyire adagolta túl. Ha heroin, és a normál adag tízszerese, akkor meghal. Ha THC, akkor túléli, mert THC túldadgolásba nem nagyon szokott senki belehalni.

2020. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem speeddel kéne számolni🤔
2020. febr. 17. 01:02
 9/9 A kérdező kommentje:
Túl élte. Ma jött iskolába.🙆
2020. febr. 17. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!