Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rosszul vagyok a vérvételtől...

Rosszul vagyok a vérvételtől tudnátok segíteni, hogyan tudnám ezt valahogyan elkerülni?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta járok vérvételre , voltam nemrég kórházban is ahol branült is szúrtak . Mindenki azt mondta majd megszokod . Hát nem így lett . Előtte brutálisan pánikolok nem a fájdalomtól félek mert az semmi , hanem attól , hogy rosszul leszek mert tudom , hogy ez úgy is így lesz.. Előtte mindig elhatározom , hogy nem fogok rástresszelni , de mire bemegyek totálisan bepánikolok . Mostanában lefektetnek , mert már előtte szédülök . Vérvétel közben meg lever a víz , a szivemtől szétárad bennem egy rosszullét ezt nem nagyon tudom megmagyarázni . Utánna még feküdnöm kell egy ideig mert brutálisan szédülök,hányingerem van és zsibbad a karom . Szerencsére magyon normális nővéreket fogtam ki eddig , akik folyamatosan beszéltek hozzám közben , de ez sem tud megnyugtatni . Közben meg bűntudatom van , hogy mások sokkal rosszabb dolgokon is átmennek én meg ennyitől roszzul leszek . Tudnátok adni valami jó tanácsot , hogyan tudnék esetleg nyugodtabb lenni ? Vagy mit tegyek hogy hamarább átmenjen a rosszullét ? 17/L

2020. febr. 17. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Fordulj el.
2020. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy máshogy, mint szembenézel vele. Végig figyeld a saját reakciódat. Mint ha egy kívülálló lennél.
2020. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rá, csak jóra. Kibírod azt a kis szúrást, ne nézz oda, és arra gondolj, hogy nem lesz semmi gond, semmiség az egész. Sajnos én tudom milyen az igazi fájdalom, mert pajzsmirigy műtétem volt komplikációval, 26cm vágás van a nyakamon.. A karomon már alig találtak vénát infuzióhoz a műtét után, annyira szét voltam böködve. Elmondhatatlan, hogy milyen fájdalmakat éltem át, de pl. a fogorvostól is nagyon tartok még mindig.. :)
2020. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! Első , soha egyszer sem néztem még rá szóval ez nem segít , de tényleg megpróbálom letisztázni magammal/magamban hátha segít
2020. febr. 17. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!