Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hasi laparoszkopos műtét után...

Hasi laparoszkopos műtét után nektek mennyire gyógyult be a draincso helye? Mennyi idő után lehet hegplasztikát csináltatni?

Figyelt kérdés
Két honapja volt hasi mutetem és a draincso kozel hat napig volt a hasamba. A kivétel után nem lett osszevarrva csak leragasztva, ez másnak is így volt? Nálam nem túl szépen gyógyult, tudja valaki mennyi idő után érdemes elmenni először orvoshoz hegplasztika miatt? Esetleg jo sebészet ehhez tud ajánlani valaki?

2020. febr. 20. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el börgyógyászhoz, hogy felmérje az aktuális állapotot.
2020. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Három és fél éve volt laparoszkópos epeműtétem. Nekem csak két napig volt bent a cső, és nem varrták össze a helyét, de most direkt, a kérdésed miatt, keresve sem találtam meg a helyét. :) A négy heg közül az látszik, amin kiszerelték (az orvos mondta így:)) belőlem az epehólyagot.

2020. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem látom a helyét.
2020. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!