Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szeretnék gyomorgyűrűt, de...

Szeretnék gyomorgyűrűt, de nem vagyok annyira kövér. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Hogy érhetném el, hogy gyomorgyűrűm legye?
2020. febr. 22. 05:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány a kérdező?

Első körben gyomorgyűrűt a háziorvossal kell konzultálni mert előtte alapos gasztroenterológiai és laborvizsgálatra van szükség. Azon kívül diabetikussal is kell konzultálj és lehet hogy lebeszél róla és inkább terápiát javasol.

Azért kérdeztem hogy fiú vagy lány mert lányoknak/nőknek van alakformáló dressz, body ha nem vagy megelégedve az alakoddal amíg le nem fogysz jó alakot csinál ruha alatt és nem látszik.

2020. febr. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb véltoztatni a táplálkozásodon, pl. paleo étrendel.
2020. febr. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Amit előttem írtak, azokat meg kellene fontolni. Mennyi a súlyod? Bizonyos kg. alatt nem raknak be gyűrűt, szerintem legalább 150 Kg. kell legyen, de eleve ezeknek az indikációja akkor van, ha már előtte másokkal próbálkoztál sikertelenül és az sem mindegy mi miatt van a nagy súly.

Ergo nem úgy van, hogy odamész és akarsz egyet.

Létezik amúgy gyomorballon is, azzal 12 hónap alatt akár 50 kilót is le lehet adni.

2020. febr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el nassolni és rendetlenül enni, egyél este is sokat és hízz meg kb olyan 150 kilóra. Akkor szerintem kaphatsz gyomorgyűrűt
2020. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!