Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudok nagyon régi orvosi...

Szunyo37 kérdése:

Hol tudok nagyon régi orvosi leletet beszerezni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nagyon régi, kb 2008-as laktóz intolerancia vizsgálat eredményét beszerezni, amit a Hajnal Imre egészségtudományi egyetemen végeztek (volt Szabolcs utcai kórház). Elektronikusan (eeszt) nem tudom, ott nincs fent ilyen régi lelet. Hol tudnám beszerezni?
2020. febr. 24. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmégy az adott rendelöbe és ott kikéred, vagy esetleg a háziorvossal beszélsz, és ö igényli meg a leletet.
2020. febr. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Szabolcs utcai kórházat már rég bezárták. Akkor hová mennyek?
2020. febr. 24. 07:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam, háziorvoshoz!
2020. febr. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A háziorvoshoz csak akkor tudsz menni, ha korábban bevitted neki a leletet és ő beszkennelte. Én háziorvos szakorvosjelölt vagyok és biztos, hogy nem kérek semmilyen intézménytől ki senkinek semmi papírt. Ha megvan a gépben kinyomtatjuk, ha nincs, akkor ez van, el kell menni az intézménybe, vagy a jogutódjába és kikérni.


Ó és a háziorvos orvos és nem adminisztrátor és nem titkárnő, hogy ilyeneket intézzen.

2020. febr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már megoldottam. Állami egészségügyi központba kell beadni egy kérelmet. Egészségügyi dokumentumot kikérő lapnak hívják. Formanyomtatvány. Ezt kell értelemszerüen kitölteni, de telefonon segítenek. Majd beküldeni nekik mailba, postán, vagy személyesen. 30 nap a feldolgozási idő.
2020. febr. 24. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!