Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti milyen betegséggel szoktato...

Ti milyen betegséggel szoktatok orvoshoz menni ha 1-2 napra igazolás kell?

Figyelt kérdés
2020. febr. 24. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyomorrontás, torokfájás ( igyál közvetlenül az időpont előtt forró teát kávét stb.)
2020. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én simán megmondom hogy szeretnék pár napot pihenőn lenni mielőtt megölöm a főnököm.
2020. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Semmilyennel, mi nem vagyunk lógósok.
2020. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Semilyennel, ne lógj. Örülj neki, hogy egészséges vagy, és tanulj, amíg megteheted.
2020. febr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én örülök az egészségemnek, csak spórolni szeretnék a szabadnapjaimmal mert csak 19 van, és most költöznénk és az ügyintézéshez kellene, hogy év végéig legyen még mit kivenni szabadságnak
2020. febr. 25. 07:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Orvosként az a véleményem hogy iszonyatosan primitív bunkónak kell ahhoz lenni, hogy betegséget kamuzva orvoshoz menj táppénz miatt. Amikor a hozzád hasonló hülyegyerek bejön a nemlétező panaszával, akkor elhisszük neki (a forró tea ezért nettó baromság), ugyanis azért vagyunk ott, hogy segítsünk. Ha te bekamuzod, hogy fosol, hánysz, fáj a hasad, akkor erről nekem kapásból öt-hat betegség eszembe jut, és van amit mindenképp ki kell zárni pl. vakbél, tehát tök feleslegesen meg is kell, hogy vizsgáljalak. Mindeközben kint X valóban beteg ember vár, hogy ő is sorra kerüljön miközben én a te kis komédiáddal vagyok elfoglalva...


Egy igazi tökös, korrekt beteg igenis megmondja hogy semmi baja és hogy miért igazoljak neki extra szabit... Általában segíteni szoktunk.

2020. febr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 kedves orvos! Alapvetően latszik a jó szándéka, van benne igazság! csak a stilus kissé pökhendi.
2020. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves hetes! Ha bekerül egy ilyen beteg a te türelemmel várakozó igazán beteg hozzátartozód elé, akinek emiatt romlanak a gyógyulási esélyei, mert mondjuk kicsúszott a terápiás időablakból, na akkor te csak légy finom és udvarias. Én nem lennék.

Ideje lenne megtanulni használni az egészségügyet,mert nem végtelenek az erőforrásai. És ha drámázunk, mert az nekünk jár, akkor egy netán több betegebb embertársunkkal fogunk kitolni.

2020. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8, kérem értelmezze újra a 7es hsz-ban leirtaikat mielőtt kotozkodik, köszönöm.
2020. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!