Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogok kapni beutalót?

Fogok kapni beutalót?

Figyelt kérdés
A párom elég régóta macerál,hogy menjek el kivizsgálásra. Ennek az oka,hogy 25 kg ot szedtem magamra ami nagyon valószínű,hogy fogamzásgátló miatt történt amit 3 hónapig szedtem. A kérdés,hogy ha elmegyek a dokihoz és 'teljeskörű kivizsgálást kérek,fogok kapni vagy nem. Ő aztszeretné,hogy teljeskörű vizsgálatot kérjek de nincs különösebb indokom rá.

2020. febr. 27. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy teljeskörű kivizsgálás, csak a panaszaidat, betegségeidet tudják vizsgálni, ami ezek szerint nincs.

Mióta nem szeded a fogamzásgátlót?

2020. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászhoz/endokrinológushoz kellene menned. De inkabb mar az utóbbihoz mennék valószínű elrontotta a hormonháztartásod. Igaza van a párodnak a gyógyszer számodra nem megfelelő vagy másikat kell keresni vagy abbahagyni. Mivel nagy valószínűséggel ettől van és az endokrinológus amúgy is szinte minden alapvető hormont megnéz ilyenkor én odamennék.

A fogamzásgátló szedése előtt pedig hormonális vizsgálatokra van szükség ha nem volt akkor javaslom válts orvost mert ennek súlyosabb következményei is lehetnek. Nem játék ez a gyógyszer csak orvosi felügyelet es rendszeres kontrol mellett szabad szedni. Csak sajnos ezt a legtöbb nőgyógyász elfelejti.

2020. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor megemlítem a dokinak,hogy szeretném a hormonjaimat megnézetni. Köszi. Egyébként kb 2 éve nem szedem a gyógyszert.
2020. febr. 27. 20:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Viszont 100 százalék,hogy az okozta előtte semmi gond nem volt,65 kg voltam jelenleg 90 körül vagyok. Egyébként 19 éves lány vagyok.
2020. febr. 27. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!