Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Eltört ma az orrom de nem...

Eltört ma az orrom de nem mentem ma orvoshoz (be lett utve) később görbe fog maradni?

Figyelt kérdés
Illetve ha az marad akkor utana helyre lehet hozni?

2020. márc. 3. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, az marad.

Helyre hozni műtéttel lehet. Akkor újra eltörik, és meg igazítják hogy jól forrjon össze.

2020. márc. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha ma tört el, akkor lehet, hogy csak rögzíteni kell, érdemes orvoshoz menni vele.
2020. márc. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem aktuális már a kérdés, de mégis válaszolok, amolyan emlékeztető vagyok most én, hogyha akkor mégsem mentél el orvoshoz, most mindenképp tedd meg!

Saját példa, nekem kisgyerekként nagy trauma érte az orromat, olyan szinte megsérült az orrcsontom, hogy 30°-os szögben elfordult és az egyik orrlyukamban 80%-ban elzárta a levegő áramlásának útját. Konkrétan bárki láthatja, hogy mennyire befele áll az orrcsontom, ezzel totálisan eltorzítva az orrom eredeti formáját. Mi sem mentünk el akkor megcsináltatni, mikor történt a baleset, úgyhogy most már csak magánzsebre mehetek plasztikáztatni.

2021. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még akkor voltam és mondták hogy semmi bajom szerencsére
2021. jan. 5. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!