Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A lelkisegény (kék vonal) ról...

A lelkisegény (kék vonal) ról mi a véleményetek? Segítenek?

Figyelt kérdés
És tényleg ingyenes?

2020. márc. 4. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt le van írva:

[link]


Esetleg hívd a krízishelyzetben lévők számára fenntartott, a nap 24 órájában ingyenesen hívható 116-123-as vagy 06-80-820-111-es telefonszámot.

De ha megfelel, itt is jelentkezhetsz:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=BmL6wOweacU



ezek ingyenes számok

2020. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, ne várj csodát, de vész esetén jól jön
2020. márc. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes, de nekem nem segítettek
2020. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Beszéltem nagyon kedves volt a csaj, de semmit az ég világon nem segitett!

Marmint nem adott tanácsot csak kèrdezgetett

2020. márc. 12. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én felhívtam, mert tényleg senkivel nem tudtam beszélni és zaklatnak már egy ideje és valakivel akartam beszélni róla.


Nos már a legelején furcsa volt nekem, hogy mint ha még valaki lenne a vonalban, meg hangokat hallottam. Egyszer két nő beszélgetése hallatszott be, akik sorozatban kommentálták hátulról, amit mondtam és röhögtek, de nagyon rosszindulatúan. Megkérdeztem a csajtól, hogy más is van ott, erre közli félig elröhögve magát, hogy "csak velem vagy". Mondom nem úgy hallom, erre az egyik a hátérben beszólt valamit, ez meg hebegett-hábogott és nevetett. Ráb..sztam a telefont... Kicsit sem gusztustalan, hogy megosztod valakivel a bajodat, ráadásul nem is pitiáner dolog, ezek meg kigúnyolnak, röhögcsélnek rajtad, megaláznak, meg a háttérben valami mocskok kinevetnek, egymás között kommentálgatják rosszindulatúan a dolgaidat... El sem akartam hinni... Arról nem beszélve, hogy a közhely ismételgetésen nem futotta neki másra, "értem", "nem vagy egyedül", végig sem engedte mondani, amit akarok. DE ez hagyján, ezen amit műveltek, nagyon kiakadtam.

2021. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!