Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha ugy erzem koronavirusos...

Ha ugy erzem koronavirusos vagyok megcsinaljak a tesztet vagy leraz a háziorvos? nem voltam de külföldön de az iráni par a kornyeken lakott. Boltba barhol talalkozhattunk. L

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha nincsenek tünetek akkor két hét karantén otthon.

Ha van tünet akkor hívd fel a neten közzétett zöld számot és ott érdeklődj. Orvoshoz, kórházba ne menj.


De am mindenhol ezt lehet olvasni a neten, hogy ilyenkor mi a teendő, te miért nem tudod magadtól???

Ezért terjed ez a fos vírus mert a sok tudatlan birka képtelen az internetet használni

2020. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel teledonon, a rendelőbe ne menj be. Mi nem tudjuk megondani hogy mit gondol majd a háziorvosod.
2020. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lázas vagyok fáj mindenem a torkom mellkasod. csak ugye régen egyszer telefonaltam rosszul voltam lerazott AZ asszisztens hogy sok a beteg vargyek be lazcsillapitot lehet most is ezt mondja kozben meg siman lehet koronavirusos vagy
2020. márc. 6. 10:53
 4/8 A kérdező kommentje:
a kerdesek amugy AZ elkuld e tesztre igy hogy nem jartam kulfoldon. de ugye az iraniak lehet ugyanabba a boltba jartak mint en stb. ugye AZ indexes ujsagironak se vegeztek el. nem jartam kulfoldon ezert kerdeztem elvegzik e. mert honnan tudnak sima influenza e vagy koronavirus
2020. márc. 6. 10:55
 5/8 A kérdező kommentje:
egyebkent nem megyek sehova itthon fekszem
2020. márc. 6. 10:56
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Basz'meg, itt hisztizel, ahelyett hogy felvenned azt a rohadt telefont, és azt csinalnad amit az egyes vagy kettes válaszadó javasolt, de ha ilyen buta vagy leírom én is, vagy hívd fel a háziorvosod, vagy az ingyenes zöld számot......
2020. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
lefekudjek otthon 1 hetig aztan majd telefonaljak ennyit mondott es hogy nem kuld tesztre.mert nem jartam kulfoldon es nem lehet mindenkit tesztelni mert draga
2020. márc. 6. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:
azota mi ujsag?
2020. jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!