Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Másik laborban is leveszik a...

Másik laborban is leveszik a vért, mint ahová a beutaló szól?

Figyelt kérdés

Elmentem magándokihoz egy másik városba, aki adott beutalót vérvételre. Sajnos míg dumálgattam vele és átvettem a papírokat, nem figyeltem, hogy automatikusan abba a városi laborba adott beutalót, ahol ő rendel. A lakhelyemen is van labor és ha nem muszáj egy szuri miatt nem utazgatnék annyit.

Tudja valaki, hogy itt is leveszik-e a vért attól függetlenül, hogy másik laborba szól a beutaló?



2020. márc. 7. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor nem, ha egy konkrét intézmény van megnevezve a beutalón.

Ha csak az van rajta, hogy "T. labor", akkor mehetsz vele máshova is.

2020. márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A tetején rajta van a nem helyi kórház neve, címe, telefonszáma, minden.

Alatta, hogy "Vizsgálatkérő lap", alatta az adataim, alatta pedig, hogy melyek a kért vizsgálati adatok. Tisztelt senki sincs rajta. :D

2020. márc. 7. 11:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval igen, egy másik kórházba van beutalóm. Ezért is írtam meg a kérdést. Ha csak úgy egy bárhová szóló beutalót kaptam volna, nyilván nem is kérdezek. :)
2020. márc. 7. 11:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak oda mehetsz, ahová a beutaló szól. Gondolom utána ők küldik meg az orvosnak az eredményt, nem neked kell átvenni.
2020. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Csak ahova szól, oda mehetsz.
2020. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Felhívtam a labort, azt mondták, hogy itt is le tudják venni a vért, nem kell elutaznom máshová. Nem baj, hogy nem ide szól a beutaló.

Csak azért írom, hogy akinek esetleg ez kérdés lesz később, tudja, hogy mi a válasz. :)

2020. márc. 9. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!