Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akiket magánorvos műtött,...

Akiket magánorvos műtött, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tehát akik magánrendelésre jártak egy dokihoz, aki aztán meg is műtötte őket. Mikor adtátok oda a pénzt? Konkrétan megmondta előre a tarifát?
2020. márc. 9. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert te ha bemész a boltba, akkor mondják meg az árát, ha már hazavitted?
2020. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy magánrendelésre jártam dokihoz tb alapon műtött. Innentől annyit adsz amennyit gondolsz.
2020. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem értem a kérdést.

Magánrendelésen úgy működik, hogy vagy előre kérsz árajánlatot erre, vagy honlapjukon tudsz tájékozódni, megműt és utána ott helyben a recepcióssal rendezed a számlát.

2020. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem fogalmaztam egyértelműen. Az fog történni, amit a 2. írt. Magánrendelésre járok, de állami kórházban történik a műtét.
2020. márc. 9. 17:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Aki magán orvosnál műtteti magát,annak nem kell még jattot is adni .Az orvos ezt már elkérte tőled munkadíjban .

De nem kell Tb alapon elvégzett műtét után sem .

2020. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha állami kórházban műt meg TB alapon, akkor nem kell neki adni. Biztosan van olyan, aki előre közöl összeget, de az szabálytalan.
2020. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm mindenkinek!
2020. márc. 9. 22:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is műtét előtt állok, magánrendelésre járok, állami kórházban műt TB alapon, de szerintem, ha elfogadja, akkor fogok neki adni a műtét után 20-30.000 Ft-ot.
2020. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi. Én is ilyesmire gondoltam. Elvégre annak az orvosnak is szokott adni a többség, akihez nem járt magánrendelésre. De szerencsére nem vagyok még hozzászokva a dologhoz.
2020. márc. 10. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!