Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy menjek úgy orvoshoz,...

Hogy menjek úgy orvoshoz, hogy ne hidjék azt hogy koronás vagyok?

Figyelt kérdés

Nem igazán olyanok a tüneteim, csak a hasam megy... Torokfájás, tüdő fájdalom, köhögés nincs.

Lázam sincs.


Nem szeretnék a váróban elkapni dolgokat, ezért telefonálnék az orvosnak, hogy időpontra mennék, főleg a táppénz miatt...

Mert hétfőn nem szeretnék így bemenni dolgozni.


Attól tartok kicsit, hogy valamiért az orvos karanténba helyeztetne, vagy ilyesmi...


Ezzel a tünettel, ez nem reális, igaz?


Meg attól is félek, hogy a munkahelyemen bepánikolnak, hogyha hiányzom, hogy biztos koronás vagyok...


Arra is gondoltam, hogy talán inkább begyek hasmenéssel dolgozni, de lehet hogy ez rossz döntés lenne.


2020. márc. 14. 18:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Higgyék*
2020. márc. 14. 18:51
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ma hasmenésed van, aminek semmi köze a korona vírushoz, ráadásul valószínűleg holnapra elmúlik. Minek íratnád ezért ki magad?
2020. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fonokkel nem tudsz beszelni? Karantenba nem kerulsz az tuti meg erosebb tunetekkel is csak akkor ha voltal kulfoldon vagy kontaktod volt bizonyitottan feroztottel.

Am ha van szen tabletta akkor vedd be vasarnap este es hetfo reggel es megleszel.

2020. márc. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1000% hogy nem küldenek karanténba. Kiír táppénzre és ennyi.
2020. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!