Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Másnak is ilyenkor jönnek elő...

Másnak is ilyenkor jönnek elő egészségügyi problémai, mikor nem lehet orvoshoz menni? Valami erős fájdalomcsillapítót írnátok?

Figyelt kérdés
Elcsúsztam a kádba, úgy fáj a farokcsontom, hogy sem ülni,sem állni, de még feküdni sem tudok, csak hason.
2020. márc. 22. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Miért ne mehetnél orvoshoz?
2020. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én április végére kaptam időpontot (január elején), egy teljes kardiológiai kivizsgálásra, mert valami nincs rendben, de biztosan nem fognak fogadni. :/


Amúgy én a cataflam dolot javaslom, abból 2 db, olyan mint egy cataflam.

2020. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Miért ne mehetnél orvoshoz?"


Mert csak sürgősségi ellátás van.

2020. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha elesel, és eltörik valamid, az pont sürgősségi eset.
2020. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tört el, az biztos, mert "csak" ilyen tompa fájdalom, de lassan az élettől is elmegy a kedvem, annyira rossz. De ha felhívnám vele az orvost, kinevetne, hogy van most ennél nagyobb probléma is.
2020. márc. 22. 20:21
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Elvileg, ha holnap nem szavazzák meg a hosszabítást és csak 8 nap múlva fogják akkor az eddig meghozott rendeletek érvényüket vesztik nem igaz?! Mert a rendkívüli helyzetben hozott rendeletek csak addig állnak fent ameddig a rendkívüli helyzet tart. Ergo: Holnaptól ugyanúgy lehet egészségügyi ellátás, fogorvosi ellátás és minden más, mert a rendeletek érvényüket vesztik. Vagy rosszul tudom? :)
2020. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Utolsó.

És honnan veszed hogy a rendkívüli helyzet "lejár"?

2020. márc. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom. De nem úgy van hogyha nem hosszabbítják meg akkor minden rendelet amit hoztak az megy a kukába?
2020. márc. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Salx Narval ***** válasza:
Én voltarent (tabletta) szoktam használni hasonló nagyobb fájdalmakra, enyhébbre voltaren krémet, borogatást, ha véraláfutás is van akkor nadály v árnika krémet is. Elég rossz helyen van azt hiszem a tabletta és a pihenés lesz a megoldás. Szerencsés esetben másnapra már elviselhetővé szoktak enyhülni az ilyen zúzódásos sérülések.
2020. márc. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!