Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy mentős hány tesztet vesz le?

Egy mentős hány tesztet vesz le?

Figyelt kérdés

Társasházhoz több mentő érkezett, röviddel egymás után. Nyílvánvalóan koronavírus gyanús eset miatt jöttek. Csak azon gondolkoztam el, hogy miért jöhettek ennyien. Lehet, hogy csak azért, hogy minél gyorsabban végezzenek, de bennem van a félsz, hogy ennyira sok tesztet kellett csinálniuk.

Ez esetben, ha kiderülne, hogy sokan fertőzöttek, ugye akkor sem zárhatják le az egész lakótömböt? Tudni erről valamit?



2020. márc. 24. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Elvileg nem a mentő csinálja a tesztet, hanem azt kórházban végzik el.

Amúgy miből "nyilvánvaló", hogy koronavírus miatt mentek? Lehet bármi más is, ételmérgezés, szén-monoxid...

2020. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A mentősök csinálják a tesztet. Veszik le a torokmintákat.


Illetve beviszik a kritikus állapotú betegeket.

2020. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért mert beöltözve jöttek, plusz mondták, hogy fertőtleníteni kell a lépcsőházat.

És helyben veszik le a tesztet. Ha nem tudsz semmit, miért válaszolsz?

2020. márc. 24. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit én olvastam a témában, ott a kórházban tesztelték az illetőt.

[link]

2020. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kórházba már csak a kritikus állapotban lévőket viszik. Mindenki más otthon gyógyul max mintát vesznek és hatósági karantén.
2020. márc. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 Az régebben volt, most már változtattak. De amúgy a kérdésemre még mindig nem válaszoltatok :D
2020. márc. 24. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!