Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol lehet tájékozódni arról,...

Hol lehet tájékozódni arról, hogy milyen feltételekkel lehet elmenni önkéntes segítőnek eü intézményekbe? Mik a feltételek? Kor, hely, milyen osztály, intézmény? Én bármit is meghatározhatok?

Figyelt kérdés

(online jelentkezés lehetséges, csak mail címet megadva, nem találtam semmilyen infót) Fontolgatom, hogy eü szakdolgozóként nemsokára beállok önkéntesnek, csak sajnos nem lelek infót arról, hova kérhetem a beosztásom? Rendelőbe vagy osztályra vagy adminisztrációba? Mennyi időt "kellene" ott dolgozni heti szinten ill. összeségében a járvány végéig-e? stb.

Közvetlenül is felhívhatok kórházat, osztályt, hozzátok szeretnék jönni?



#feltétel #Corona #önkéntes segítő
2020. márc. 27. 01:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az önkormányzat honlapján nézz körül.
2020. márc. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szakdolgozóként lehet, hogy nem is kell jelentkezned, mert elvileg amúgy is bármikor behívható vagy, ha szükség van a segítségedre. Szerintem a munkakört és a helyet nem választhatod ki (az önkéntesség jelentkezésnél a régiót lehet kiválasztani), oda osztanak be, ahol szükség van emberre (nyilván ha eü szakdolgozó vagy, akkor elsősorban a szakmádhoz kapcsolódóan fognak behívni, és gondolom elsősorban a lakóhelyedhez közel).

A TASZ oldalán van tájékoztató az eü dolgozókra vonatkozó szabályokról.

[link]

Azt írja, hogy a munka a napi 12 órát nem haladhatja meg és ennek most nem néztem utána, de talán olyasmit is olvastam, hogy egyszerre maximum 2 hétre hívhatnak be, de ez meghosszabbítható, ha a helyzet úgy kívánja (de ennek nézz utána, nem biztos, hogy jól emlékszem).

2020. márc. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod, én nem tb finanszírozott helyen dolgozom, hanem privát helyen, így nem hívhatnak be automatikusan.Hát, igen az online oldalakon elég kevés infó áll rendelkezésre, de azért köszi a válaszod!
2020. márc. 30. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!