Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A nemrég beharangozott koronav...

Papó750 kérdése:

A nemrég beharangozott koronavírus gyorsteszt elérhető lesz-e a polgári lakosság számára?

Figyelt kérdés

2020. márc. 29. 17:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Az azért nem úgy működik.
2020. márc. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Van ELISA gyorsteszt, az kb olyan mint a terhességi teszt.


Az elérhető lesz, sztem kb 4000 Ft körül.

2020. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mar van
2020. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
nyugodtan pontozz le de van
2020. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Aki lepontoz azt éjjel megerőszakolja egy hörgő tüdejű koronás szamár.
2020. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ezt muszáj volt zölddel jutalmaznom, ugyanis mikor elolvastam szó szerint kiköptem a vacsorát, szóval. Ezért ment a zöld kéz. :-D
2020. márc. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mint már az elején írtam, ez nem úgy működik, hogy Kolompár Dezső ráköhög a lakmusz papírra, Rozália öt perc múlva megnézni a terhességi tesztje után, hogy elszíneződött e Dezső papírja. Ha igen, akkor pozitív, ha nem, akkor negatív. De nyugodtan magyarázzatok.
2020. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

#7 De pontosan úgy működik.


Mielőtt nullára pontoztok és éjjel jön a téglaporos szerszámú köhögő szamárember...


Tessék művelődni:


VAN már ELISA gyorsteszt, olyan mint amikor a terhes nő rápisil a WC-n, és visongva kimegy a férjéhez a pozitív eredménnyel, az meg magára erőltet egy pszeudomosolyt, miközben elgurít egy könnycseppet.


Ehhez hasonló ELISA vértesztekkel lehet kimutatni a vérből az antitesteket, tehát a zajló vagy lezajlott fertőzést.


[link]


[link]

2020. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Természetesen ezer féle technika van, RT-PCR, qPCR és egyéb immunoassay gyorsteszt mint ez


[link]

2020. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Polgári lakosságról szólt a kérdés, nem az, hogy van vagy lesz e ilyen teszter. Ti azt mondjátok van. Hol??????? Sehol. És nem is lesz.
2020. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!