Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hány évesen mehettek egyedül...

Hány évesen mehettek egyedül orvoshoz és mikortól nem szóltak bele?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz, ha egyetemistaként kísérget, hiába mondom, meg előadja ott a marhaságait? Illetve van, hogy nem is enged oda, ha beteg vagyok. Nagyon gáz, már volt, hogy kiküldte az orvos, de következő alkalommal eljött újra.
2020. márc. 31. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyenek csak az erőszakból értenek, vágd nyakon.
2020. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz. Engem már középiskolás koromban se kísért anyu orvoshoz. Az más ha eljön velem a rendelőbe és kint megvár de hogy bejöjjön azt nem engedném.
2020. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én 15 évesen egyedül mentem már.
2020. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
egyetemistaként miért kell tudnia egyáltalán, ha mész dokihoz?! ha nem mondod el, nem megy veled, fcklogic. ha pénz kell hozzá, akkor meg vagy spórold össze, vagy diákmeló... sajnos amíg tarhálni kell rá a lóvét tőle, addig nem fogsz megszabadulni - úgy látszik
2020. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
A lányom 14 éves. Elvinni én szoktam, de kint megvárom. (Hacsak nem nőgyógyászati panaszai vannak, mert akkor nem biztos hogy mindent jól fog megjegyezni abból amit az orvos mond.)
2020. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!