Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudnék reklamálni/panaszt...

Hol tudnék reklamálni/panaszt tenni, ha az orvos tegnap du. Kiküldte a mentőket Covid 19 tesztre, de azok azóta sem érkeztek meg?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 3 napja nagyon magas, 39,2 fokos láza van a páromnak, ami szó szerint csillapíthatatlan, és emellé eszméletlen fejfájás, hányinger, torokfájás társul! Nem tudjuk 39 fok alá levinni a lázát!!! Telefonáltunk a háziorvosának, aki azt mondta, beregisztrálta a zöld vonalnál mintavételre, de a mentők nem jöttek ki!


Mit tudok tenni? Kit kell hívni, zargatni, és hol tudok panaszt tenni, mert ez nettó tűrhetetlenség, felháborító, iszonyúan dühös vagyok, hogy egy 39 fok fölötti lázzal, fájdalmakkal küzdő beteghez, aki nem mellesleg ügyfélszolgálaton dolgozik, RENGETEG (!) külföldi ügyféllel, mégis hogy képzelik hogy nem jönnek ki?!


Pont az ilyenek miatt terjed ilyen villámsebesen a vírus!


Ne haragudjatok hogy árad a szövegem az indulattól, de most olyan dühös vagyok a mentőszolgálatra, hogy regényt tudnék írni!

Mindenkinek hálásan köszönöm a választ!



2020. márc. 31. 21:45
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
93%

Kolléganőm otthon van enyhébb, de jellegzetes covid panaszokkal.


Nem tesztelik, mert "nem találkozott külföldivel vagy pozitív esettel"


Vicc ez az ország...


30 emberrel kontaktolhatott előtte...

2020. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljatok neki paracetamolt adni. 1000 mg-ot, de figyelve a max dózisra.
2020. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:

1# undorom van tőlük, komolyan! Ezért fizetjük mi, adózók a Tb-t, a nulla szolgáltatásért?! Hogy egy 3 napja 39 fokos lázzal küzdő beteget NE teszteljenek le!!?


Gusztustalanok! De ha a saját családtagjuk lenne ennyire rosszul, akkor már nem is annyira drága a teszt, mi?! Hogy kapnák el ezek a vírust!!

2020. márc. 31. 21:51
 4/58 A kérdező kommentje:
Kedves 2, nagyon szépen köszönöm a tanácsot!megpróbáljuk!
2020. márc. 31. 21:52
 5/58 anonim ***** válasza:
90%
Ajjajj ez kampó. Ki kell hívni a mentőket.
2020. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
69%
Én egyből indulnék a kórházba! Felháborító ez az egész!! 😠
2020. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, az is lehet, hogy ma felhívom a mentőket, vagy magam vezetek be a kórházba vele... kezd betelni a pohár! Meddig várjon az ember?! Meddig legyünk türelmesek?
2020. márc. 31. 21:57
 8/58 anonim ***** válasza:
91%
na jó de most ha letesztelik attól még szegények nem múlik a láza, az eredmény is minimum egy nap kéne valami gyógyszer rá, de azt ők úgy se adnak
2020. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer 41 fokos lázam volt, de közeli családtagom haldokolt a lakásban, nem tudtak velem foglalkozni. Fogtam egy kis vödör hideg vizet, elkezdtem bele rongyokat áztatni, és azt rátekertem a nyakamra, csuklómra, bokámra. A felmelegedett rongyot újra vizeztem, megint teker. Egy óra alatt lement 38-ra, ami már normális volt a korábbihoz képest. Mire lement a lázam, jöttek éjjel a halottszállítók...
2020. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
Addig marad a priznic, lázcsillapítók 2 óránként....
2020. márc. 31. 21:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!