Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha jelentkeznék COVID-19...

Ha jelentkeznék COVID-19 önkéntesnek, akkor milyen feladatokat kapnék?

Figyelt kérdés
Ápoló hallgató vagyok, I. éves, így nem igazán vagyok tisztában azzal mit kellene csinálnom, hogy hova kellene mennem.

2020. ápr. 2. 19:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
37%

Önkormányzatnál érdeklődj, ott mindent elmondanak.

Gratula az ötlethez.

2020. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem kb segédápoló...


Ha intenzívre kerülnél akkor pl betegeket kell forgatni a lélegeztetőn... de ezer más formája van amihez nem kell szaktudás.

2020. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Kitöltetnek egy tesztlapot, hogy mit vállalsz prioritási sorrendben. Az első pont, hogy meg kéne menteni a világot, de ezt eddig csak Bruce Willis vállalta.
2020. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%

Magyarországon semmilyet szerintem, lévén most jelenleg brutális 17 ember szorul komoly kórházi kezelésre a koronavírus miatt, egy hónap alatt az egész országban szétszórva. Szerintem vannak elegen rájuk a totálisan üres kórházakban, ahonnan mindenki haza lett küldve.


Inkább az önkormányzatnál jelentkezz, hogy mennél az öregeknek bevásárolni.

2020. ápr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

#4 B+ ... 17 ember az életéért harcol a lélegeztetőgépen. Annak az 50%-a mindig meghal, minden statisztika szerint.


Ennél sokkal többen vannak kórházban, és súlyos tünetekkel is az 580-ból... szóval hamarosan megtellnek a kórházak... és jöhet a Hungexpo priccs.


...de osszad csak a hülyeséget.

2020. ápr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%

Akkor hajrá kérdező, látod, ott vannak a képzeletbeli emberek a priccseken.

Jelentkezz a helyi kórházban önkéntesnek, hogy bírják a hatalmas betegáradatot.

Hiszen ha az előzőnek igaza van, akkor kapni fognak utánad, minden egyes emberre szükség van.

2020. ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen a magyar ember, akkor akarja lehugyozni az erdőtüzet amikor már lángol 5000 hektár.


Tudod mivel a környéző nyugati országok mocsokmód beszopták, ezért szerencse hogy van pár napnyi idő felkészülni a rengeteg betegre.


Inkább örülni kéne neki, mert bármikor kezdődhet a szopás.

2020. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként nem 17 ember harcol az életéért jelenleg, hanem több száz. De azok le vannak szarva. Egyetlen betegség, amiben emberek meghalnak, az a koronavírus sajnos.
2020. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
Egy hónapja várjuk hogy kezdődjön a szopás. Mostmár tényleg jöhetne. Csak nem akar a fene egye meg.
2020. ápr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Az életmentő kezelések folytatódnak tovább.

Sajnos a diagnosztika és a szakrendelés most várhat. Aki ezek miatt hal meg, az sajnos koronaáldozat lesz.


Ez a helyzet innentől még sokkal rosszabb lehet és lesz is... egészen addig amíg már a sürgősségi ellátás is leállhat. Minden országban ez történt eddig ahol megjelent a járvány.


Szóval ne gondold hogy kivételek leszünk. Már 5-10 ezer fertőzött lehet, a számokból extrapolálva.

2020. ápr. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!