Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orbán bejelrntette hogy az...

Orbán bejelrntette hogy az egészségügyi dolgozók félmillió pluszt kapnak. Ez vonatkozik az egészségügyi egyéni vállalkozókra is? Anyukám otthoni betegápolással és vérvételel foglalkozik leginkább.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 4. 08:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Tehát nem kórházban rendelőben vagy intézményekben
2020. ápr. 4. 08:06
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Valószínűleg nem, csak a közalkalmazottakra. Ha egyáltalán igaz lesz.
2020. ápr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Ok. Ez pozitív. A következő bejelentést is várom: nem rentábilis, üres és abszolúte felesleges stadionokat lebontjuk, visszadván a Természetnek, ami az övé és védve a klímát meg a Földet. A karikalábú, vastüdőn felnőtt focistáink pedig mehetnek a maradékba focizni, lehetőleg normál fizetésért, és nem milliárdokért rúgva a bőrt. Aranycsapat soha nem lesz belőlük. Ahhoz először is meg kéne tudni tanulni csapatban játszani.
2020. ápr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
30%
Elvileg nem vonatkozik, hiszen a kormánynak csak a közalkalmazottakra van hatása. De várjuk majd meg a bejelentéseket, állítólag ma meg kedden lesz ilyesmikről szó. Én eü. dolgozó vagyok egyébként és persze örülünk ennek, jól jön, bár nem tudjuk ezt milyen formában kapjuk meg, de én azt gondolom, hogy ezt inkább adhatnák a jobban rászorulóknak, karitatív szervezeteknek, gyerekeknek, menhelyeknek pl.
2020. ápr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyukádra nem vonatkozik, ahogy őrá az sem vonatkozik, hogy ha beindul a nagy járvány, akkor az eü dolgozók bármikor 0-24 órában behívhatók, és nem csak a saját munkahelyükre, hanem az országban bárhová, ahol szükség lesz rájuk.
2020. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!