Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyógymasszőr vagyok munkahelye...

Gyógymasszőr vagyok munkahelyemen szünetel. Behivhatnak kórházba dolgozni egészségügyi ellátásra?

Figyelt kérdés
Van működési engedélye, meszk tagsagom. Vajon ha sulyosbodik a helyzet be hívhat a kormány dolgozni kórházba? Vagy ez csak az apolokra vonatkozik? Mert csak fel éves kórházi gyakorlatom volt ami lehet kevés.
2020. ápr. 4. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezhetek valamit, a munkájával kapcsolatban?
2020. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen
2020. ápr. 4. 12:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogx gyógymasszőr, nem gyógytornász, de hátha esetleg tudna segíteni.Igazából a járványhelyzet miatt most sajnos nem találok gyógytornászt.Febr.15én volt egy elég komoly boka ficamom, külboka törésem, és lábszártörésem kettő helyen.Összecsavaroztak, lemezeltek és márc31.-én lekerült a gipsz a lábamról.A sebész csak annyit tudott mondani, hogy most nincs gyógytornász aki dolgozna, ezert kezdjem el 20kg val terhelni a lábam, majd 3naponta emeljem 2-3 kilóval.Viszont úgy érzem ez így nem lesz elég és nem fog magától helyreállni a beszűkült lábam.Esetleg nem tudna valamit ajánlani, hogy mit csináljak itthon, milyen gyakorlatokat, vagy egyáltalán mennyire szabad pl.a lábfejet leszorítani megpróbálni vagy ilyenek?

Ne haragudjon, hogx ilyennel zaklatom, de hátha.Köszönöm.

2020. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy behívnak. Viszont önkéntesen akár jelentkezhetsz is :)
2020. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fontos a mozgatás súlyokkal, kádba engedj vizet és ott sokkal könnyebben tudod kivitelezni mint szárazföldön. Maszirozhqtod az egészséges lábat, bokat egeszen a labtoizuletektol a sipcsontom át a terdnkorul óvatosan de izuletre ne menj. Reflektorikis hatás fog érvényesülni tehát vissza hat a kezelés a beteg oldalra. A beteg lábát ne nyomkodd maszirozd csak használd amennyit bírod mert elsorvadhat, izomdisztrofia léphet fel beszukul a mozgastartomanya ezt elozd meg.
2020. ápr. 4. 13:24
 6/8 anonim ***** válasza:

köszönöm

Nálam sajnos csak zuhanyzó van.

Esetleg valami videó nincs erröl?

De amugy köszönöm nagy segitség volt.

2020. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk beosztottak segedapolonak, beteghordonak a masszőröket szóval igen.
2020. ápr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Undorító világ van, ahol az ember nem számít. Bármit megtehetnek. Holnap új törvény lesz, így akár még főbe is lőhetnek. Legfeljebb annyit tehet, hogy ha behívják, elvegye a kedvüket tőle és mindent elkövet, hogy többet ne kelljen mennie. Amúgy is csak egy átverés ez az egész, a gazdaság tönkretétele a cél, ahhoz kell a pánik.
2020. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!