Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez a mostani korlátozás...

Ez a mostani korlátozás korlátozza azt hogy kisvárosból a megyeszékhelyre utazzak pl. hogy a folyóparton sétáljak egyet és igénybe vegyek olyan üzletet ami nálunk nincs? Vagy felülhetek a mostanában üres vonatra?

Figyelt kérdés
Mivel egyedül mennék az a veszély nem fenyeget amire Budapestről panaszkodnak hogy több tíz fős csoportok bandáznak. Két hete itthon ülök már de húsvét után (nem húsvétkor amúgy sem vagyok vallásos) ki szeretnék már mozdulni mert ez a bezártság kikészíti az embert.
2020. ápr. 5. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Válószínűleg akkor már teljes kijárási tilalom lesz.


Müller is megmondta, szarnak rá az emberek.

Több rendőr, végső esetben katonaság.

2020. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amúgy jelenleg sem mehetsz ki szerintem.


Ugyanis én úgy értelmeztem, hogy a lakóhelyedhez közel mehetsz szabadidős tevékenységre.


Tehát ha elmész másik városba és megkérdezi a rendőr mit keresel ott. Akkor - szerintem - megbüntethet.


Amúgy jelenleg nem ellenőrzi senki. Megy mindenki amerre lát.

2020. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Látod akik a normafán bandáznak sem csinálnak semmit. Pedig kizárt dolog hogy oda csak budapestiek mentek.


Amúgy jó is lenne ha az lenne amit az egyes ír.

Viszont ilyen semmit nem érő korlátozások. Szerintem lehetne indokot találni rá ha más nem bemegyek a bankba vagy boltba sokat nem érnek.

Mondjuk az is aggasztó hogy elvileg a súlyos betegeket tesztelik már csak.

2020. ápr. 5. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezek az intézkedések kb arra szolgálnak, hogy a home office-osok jólérezzék magukat. Meg a távoktatásosok...


Megint azok prrofitálnak belőle akik a társadalomban a legkevésbé szenvednek tőle.


BMW-vel telken grillezők, home office programozók milliós fizuval, nyuggerek akiknek semmi dolguk. Sokan ezt nyaralásnak fogják fel és piknikezgetnek... miközben más szopja a brét.


(Mondom ezt úgy, hogy én is HO-ban ülök egy kertesházban és élvezem a szabad munkát,eddig full fizetéssel.)

2020. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

... és ez végső soron egyáltalán nem segíti a gazdaságot.


Mert elmegy fodrászhoz valaki, attól még nem indul be az ipar, csak 500 fertőzöttel több lesz a végén, és tovább tart a csúcs elérése.

2020. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!