Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vajon most el kell így mennem...

Vajon most el kell így mennem üzemorvosi vizsgálatra, vagy talán lehet később?

Figyelt kérdés
Közalkalmazottként dolgozom tavaly nyár óta, akkor voltam is üzemorvosnál, de vagy én, vagy a HR osztály elkeverte a papírokat. Most április 20-ra van időpontom, de távolsági busszal kellene bemennem, és egy orvosi rendelőben kellene a vizsgálaton résztvennem. (jelenleg távmunkában vagyok, nem járok i otthonról) Azt szeretném tudni, hogy most a járvány miatt ideiglenesen eltekintenek-e a papír hiányától, vagy kapok-e legalább halasztást a vizsgálatra. Ugyan nem vagyok veszélyeztetett korosztály, de nem szívesen mennék így se orvosi rendelőbe most a vírus idején.

2020. ápr. 9. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha felhívnád az üzemorvost, ő pontos tályékoztatást tudna adni.
2020. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írtam a személyzetisnek, ő majd intézi. Csak kíváncsi vagyok.
2020. ápr. 9. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerinted az, hogy az üzemorvos lepecsételjen egy papírt és iktassák, az HALASZTHATATLAN? Tegnap itt valakinek az inzulinjára mondták azt, hogy nem sürgős!

Én felhínám / írnék egy mailt, hogy "ugye most nem kell mennem", de ennyi - bár ha utánkeresel, lehet, hogy pl. valami honlapon fenn van, hogy ez most szünetel.

2020. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Üzemorvosi vizsgálatok jelen helyzetben halaszthatók, nem fognak miatta felfüggeszteni.
2020. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!