Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szédüléses panasszal neurológu...

Szédüléses panasszal neurológushoz vagy pszichiáterhez forduljak?

Figyelt kérdés
Kb 7 hónapja szenvedek bizonytalanságérzet jellegű szédüléssel. Visszatérő. Van rá esély, hogy lelki eredetű, de nem biztos, szóval szerintetek először vizsgáltassam ki magamat egy neurológussal hogy kizárja a komolyabb betegségeket és megállapítsa, hogy pszichés eredetű?

2020. ápr. 15. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez, előbb kivizsgálás kell, érdemes masszőrhöz és gyogytornaszhoz is elmenni és ha tényleg minden negatív akkor pszichológus. De en nem hiszem h csak lelki probléma állna a háttérben...
2020. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kezdj a háziorvosnál.

Én már kétszer is voltam így. Az elsőnél kiderült hogy félre gyógyszereztek, a másodiknál nyaki gerinc gondok voltak.

Lehet szervi, és pszichés oka is.

2020. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja igen, a gyógyszerrel vigyázz nekem is írtak fel, majd a neurologian mondta a doki h Uristen azonnal fejezzem be azt a gyógyszert. Nálam úgy volt h először neurológust hivtak a surgossegin, majd rögtön kuldtek CT-re, az negatív lett, utána kuldtek fül orr gegere, ott be akartak fektetni egy-két hét infúziós kezelésre, csak sajnos nem tehettem meg h kimaradok a munkabol...azóta is bánom :/
2020. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A szédülés sohasem lelki eredetű, főleg ha több ideig fent áll.... Neurolgiai betegség is lehet, de akár fülészeti is.
2020. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindig érzed? Ülve és fekve is? Vagy csak elő elő jön a nap folyamán?
2020. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen, még mindig érzem. fekve nincs. nap folyamán csak úgy előjön
2020. máj. 13. 21:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, kérlek szólj ha bármi előre lépést tapasztalsz a dologban. Nálam is hasonló a helyzet és nagyon rá akarjak fogni a lelki eredetre és ha egyszer rákerül a papírra akkor többet nem vizsgálnak hanem szedjel antidepresszánst...aggódok hogy így maradok és megveregetik a vállukat az orvosok hogy ők mindent megtettek en meg így maradok egész életemre...több problemammal is jartam mar így ami végül kiderült h tényleg szervi oka volt és ha nem allok ki magamert akkor így elem le az eletem pedig meg csak huszonéves vagyok...
2020. máj. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
1,5 hónapja nem tapasztaltam ezt a szédülést, de most 4-5 napja sajnos megint előjött. Augusztusban megyek Mr vizsgálatra, hogy a legrosszabbat (daganat) kizárhassák. Utána megyek fülészetre, ahol kifejezetten a szédülésemre figyelnek majd. Én is rettegek ettől, hogy nem tudják megmondani mi a bajom és csak úgy hagynak. :(
2020. júl. 14. 09:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen a szédülésed? Hogyan tudnád jellemezni? Forgó? Vagy imbolygó, mintha hajón lennél?
2020. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem forgó. Inkább a környezetem bizonytalan. Mintha be lennék zárva egy buborékba. Lehet hülyén fog hangzani, de olyan mint amikor napokig vagy lázas beteg és felkelsz az ágyból és rossz a közérzeted.
2020. júl. 15. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!