Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magyarorszagon hogy lehet es...

Magyarorszagon hogy lehet es hol olyan tesztet végeztetni, ami megmutatja, hogy valaha elkaptad-e mar a koronavirust?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Tudod, ez nagyon fontos információ lehet. Elmész valamelyik még nyitva tartó kórházba, és letesztelnek. Mondjuk szerencséd van, és negatív lett a teszted. De kifele jövet a kórházból az utcán elkapod a koronavírust. Úgyhogy feldughatod a tesztedet, és közben azt hiszed, hogy szar az orvostudomány, mert neked papírod van róla, hogy steril vagy. Kb ennyit a tesztekről.
2020. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azert kerdeztem, mert sok utazasom soran akar mar el is kaphattam regebben a repulotereken, stb, es a teszt azt is kimutatja, hogy tulestem-e mar rajta. csak tunetmentesen. De tok jo, hogy nem azt kerdeztem, hogy feldughatom-e magamnak a tesztet, vagy sem, hanem hogy hol. Bár a kerdes mar irrelevans, mivel azota mar rajottem, hogy hogy mukodnek a dolgok, de azert koszi, hogy a kerdesre valaszoltal :)
2020. máj. 1. 13:41
 3/4 A kérdező kommentje:
hogy hol tudom elvegeztetni*
2020. máj. 1. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező! IGG/IGM-et? Szinte bármely laborban. Én itt csináltattam: [link]
2020. nov. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!