Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ismer valaki egy jó endokrinol...

Ismer valaki egy jó endokrinológust Budapesten?

Figyelt kérdés

Augusztus közepe óta erektilis diszfunkcióm van, illetve hízok (zsírból). Állandóan fáradt vagyok és a libidóm is nulla.

Urológusnál már voltam, szervi hibát nem talált és továbbirányított egy endrokingológushoz aki viszont nem rendel a járvány miatt.

Elég régóta járkálok már, horribilis várakozási időkkel, szeretnék találni egy magánorvost Pesten.

Legfőképp olyan orvost keresek akiről tudna valaki szólni egy pár szót itt.



2020. ápr. 29. 04:15
 1/4 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem hozzátenni hogy nehezen alszok, tinédzser koromban simán végigaludtam 12 orát, most valahogy kb 6 óra után felkelek egy enyhe szorongással, emiatt úgymond ,,erőltetve" tudok csak visszaaludni egy felszínes, kb 2 órás alvásra.

20(/F)

2020. ápr. 29. 04:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Endocare.hu - ország legjobb endokrinológusait itt megtalálod :) Óbuda, Kolosy tértől nem messze : D
2020. ápr. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tesztoszteront, prolactint, cortisolt, T3 T4 TSH ACTH HGH szintet érdemes nézetned mindenképpen a dokival.

Ha pedig a teszteredmények indokolják, érdemes egy sella MR vizsgálattal folytatni.

Nem tudom milyen dokik rendelnek mostanában.

2020. ápr. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne endokrinológust keress, hanem tedd rendbe a bélflórádat.
2020. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!