Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Voltál mostanában kórházban,...

Voltál mostanában kórházban, klinikán? Melyikben? Milyen céllal feküdtél bent? Mennyi időt? Milyen tapasztalataid voltak, mennyire voltál megelégedve az ott történtekkel?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szülni voltam,minden rendben volt....Igaz keveset aludtunk a szomszéd baba miatt.....
2010. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a pszichiátriai klinikán voltam öngyilkossági kísérlet után 2 napig (nem a zárt osztályon",hanem a "rehabilitációs részlegen",ahol zömmel lelki gonddal,illetve enyhébb pszichiátriai gonddal küszködőket kezelnek).Ki volt minden kórterem ajtajára és a folyosó falára függesztve a napirend(vérnyomásmérés,reggeli,gyógyszerosztás,vizit,ebéd,stb.),azt kellett követni,délelőtt 9 és 10 között bejött vizitelni az orvos,váltott veled két mondatot,utána a kutya se foglalkozott veled egész nap, oda mentél ahová akartál,akár el is hagyhattad az épületet...Este 10-kor volt ajtózárás,addigra vissza kellett érned,és lefeküdni.Éjjel pedig az ügyeletesek néha benyitottak a kórtermekbe megnézni,hogy minden rendben van-e,és ha kimentél a folyosóra (én pl. a folyosói mosdót használni,hogy ne ébresszem föl a szobatársakat),azonnal jöttek "érdeklődni",hogy miért sétálgatsz...Kicsit furcsa volt ott lenni.Olyan "figyelnek rád,de mégsem"-érzés...Aki "nem csinált felhajtást",azzal szinte egyáltalán nem is foglalkoztak...Ja,még annyi,hogy minden személyes iratot,gyógyszert,illetve éles eszközt elvettek,például csak műanyag kést lehetett használni.


Üdv:25/L

2010. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Jobban vagy már?

2010. aug. 4. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
A 23:32-es (előző) vagyok:mondhatjuk,hogy igen,köszönöm a kérdésedet! Járok pszichológushoz, és pszichiáter is kezel azóta gyógyszerrel (antidepresszáns és nyugtató) átmenetileg amíg valahogy nem rendeződik az életem.
2010. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Teljesen meg tudlak érteni, ez az élet kicsinálja az embert.:(

Sajnálom, minden jót kívánok Neked, és azt, hogy mindig mindenben lásd meg a szépet és a jót.

2010. szept. 1. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!