Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért tette ezt az orvos? Hív...

Miért tette ezt az orvos? Hívtam a központot,kapcsolták a ...... Orvost. Ő fogta felvette a telefont és azzal a mozdulattal csapta is le. most ezt miért? Vagy hogy?

Figyelt kérdés

Zenélt ahogy vártam aztán azt hallani hogy felveszi és csapja is le.

Ha felveszi már miért nem mond annyit,hogy hívjon holnap,egy hét múlva,jövőre...???

Vagy ott az asszisztense...

Múlt héten is bent volt vele....



2020. máj. 12. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet épp beszélt egy másik orvossal vagy magyarázott egy betegnek vagy épp nekikészült valamilyen beavatkozásnak, véletlen vette fel a kinyomás helyett vagy a zsebében nyomódott meg. Ennyi ugrott be hirtelen.

Voltam vizsgálaton egyszer és állandóan, de állandóan csörgött a telefon. Nem tudnak haladni a rendeléssel, ha folyton felveszik.

2020. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre több magyarázat lehet:


- nagyon sokan hívták aznap, nem volt ideje beszélni

- hirtelen el kellett rohannia valahova

- egyszerűen bunkó paraszt


Második-harmadik lenne a tippem. De az is igaz, hogy van, ahol nagyon sok munka hárul most egy-egy eü. dolgozóra, máshol alig vannak páciensek.

2020. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hellmano ***** válasza:
100%
Gondolom a fsza tele volt az adott nappal és így tett, ennyi. Én orvosi rendelő mellett dolgoztam anno fiatalon és volt olyan, hogy a háziorvosom, aki egy nagy alkesz volt amúgy, (már meghalt) egyszercsak azt láttuk, hogy kihajol az emeleti rendelőjéből és hányik ki az ablakon sugárban, utóbb kiderült, hogy páciens is volt benn nála eközben :D
2020. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Vezetékes a telefon...

Fel emelte a kagylót és vissza rakta. Fél mp volt az egész szóval 5 cm-nél magasabbra nem emelte.Ezt lehetett hallani.

De ha már felemeli.nem tud annyit bele nyögni,hogy hívjon vissza 1 óra múlva és úgy teszi le..

Ez max. 3mp.

2020. máj. 12. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát mivel vezetékest nem lehet kinyomni ugye, marad ez. Mondjuk akkor már inkább állítaná némára, azt általában lehet.
2020. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!