Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan zajlik egy gyermek-kard...

Hogyan zajlik egy gyermek-kardiológiai vizsgálat? (részletesen)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van már fent kérdés, és válaszok is a témában, de nekem egy részletes leírás kellene. Mennyire kell levetkőznöm, mit kell csinálnom, mit csinálnak majd velem, mit fogok érezni, stb

Ha valaki venné a fáradtságot, és leírná nekem részletesen, hálás lennék érte. Lehetőleg saját tapasztalatból írjatok (főleg lányok), a szak-rizsát már tudom. :)


Köszi előre is!



2020. máj. 19. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meghallgatják a szivveresed, lesz egy EKG, ahol a mellkasodra elektrodakat tesznek (nem biztos h ez a pontos neve, valamint a bukásra és a csuklodra is egy-egy nagy csipesz szeru valamit, ebből nem érzel semmit és kb 5 mp. Itt doki függő h maradhat e a melltarto viszont utána szív UH, ott biztos le kell venned, nyomnak rá zselét, jobb helyeken langyosra van melegítve, de lehet hideg lesz, az UH is max pár perc aztán letorlik a zselet és oltozhetsz is. Nem fáj és nem kellemetlen egyáltalán :)
2020. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ja és valószínűleg vérnyomást is mernek
2020. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!