Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kell most időpont a háziorvosh...

Kell most időpont a háziorvoshoz vagy mehetek hozzá bármikor?

Figyelt kérdés
Leletek kellene megnéznie hogy eldöntse az alkalmassági vizsgára alkamas vagyok-e.

2020. máj. 20. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Ha egészséges vagy nem kell (persze kérded, miért mennék ha jól vagyok, azért mert pl lehet receptet iratni stb... ezt sokan nem értik), ha beteg vagy akkor fel kell hívni az orvost és megkérdezni tőle, hogy mit lehet most tenni. Elmondod a panaszod Ő pedig elmondja hogy hogy legyen, ha tud segít telefofonon, ha nem, akkor időpontot ad.
2020. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Továbbra is telefonos egyeztetés után lehet felkeresni a háziorvost.
2020. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
És most egyébként mi a fenének kell receptírásért megint bemenni, ha előtte 2 hónapig ment nélküle is?
2020. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért kéne bemenni?

Vírushelyzet előtt is telefonon írattam ki az állandó gyógyszert.

2020. máj. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod vannak akik 20 éve bejárnak, van orvos aki nem ír csak papírra
2020. máj. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Mindenképp időpontot kell kérni.Jelenleg ez a kikötés, hogy egyelőre csak így lehet orvoshoz menni, eü. szolgáltatást igénybe venni.
2020. máj. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!