Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kislányom hibája miatt sajnos...

Kislányom hibája miatt sajnos le kell szedetni az anyajegyet a hátamról, de vannak aggódalmaim a bevatkozással kapcsolatban, és most egyébként is gyanús esetnek számítok? (a bőrgyógyászom csak félremagyarázott)

Figyelt kérdés

2 havonta járok bőrdokihoz, sőt az utóbbi időben még sűrűbben mentem, legutóbb 3 hete voltam sima rutinvizsgálaton és mindent rendben találtak, de javasolták az egyik anyajegyem leszedetését, de majd ősszel.

Aztán egy hete észrevettem azt a bizonyos leszedetésre javasolt anyajegyet hogy a kislányom átkaparta, egy fekete seb lett belőle és át is volt kaparva... Nagyon csúnya volt így hát rohantam az ügyeletre lélekszakadva, mivel enyhén hipohonder vagyok. Fiatal jóképű srác volt az ügyeletes doki, aki mindent a legnagyobb rendben talált. Azt mondta ő szokott kimetszeni anyajegyeket is és ezzel semmi baj kicsi felületes karcolás semmi több,(pedig nagyon csúnya volt a seb) de megéri leszedetni, elmondtam neki hogy a saját bőrx

dokim folyton mondja hogy szedessem le de azzal ijesztget hogy nagyon csúnya heg lesz utána, (tényleg folyton ijesztgetett ezzel mikor mentem) akkor ez az ügyeletes doki rámnézett és csak nevetett egyet hogy ez mekkora baromság váltsak bőrdokit. Na szóval mindent rendben talált azt mondta sima nyugodt anyajegy semmi baj. Így hát hazamentem és péntekre kértem azért időpontot biztos ami biztos alapon a a bőrdokimhoz is. Pénteken voltam(ugye előtte meg két héttel is voltam) szóval sűrűn vagyok vendég és most ahogy meglátta azt a sérült anyjegyet a saját bőrdokim ugye, hát kissé elbizonytalanodott, ahhoz képest hogy itt már nem is volt olyan csúnya mint mikor az ügyeletes rávágta hogy semmi baja... Lenyeg a lényeg ő is azt mondta hogy amúgy szép világosbarna(pár nappal előtte még fekete seb volt és hámlott ) szóval azt mondta hogy ez mivel sérült le kell szedetni most,szép a színe viszint vannak benne sötét foltok.

A sebészetre kértem is rögtön időpontot,most pénteken már túl is leszek rajta, sztk idős doki metszi ki.. Tartom az esetleges allergiás reakciótól, a fertőzésveszélytől, és hogy 21 évesen egy életre elcsúfítanak.. Az ügyeletes doki nevetett hogy semmi baj meg semmi nyoma nem lesz váltsak gyorsan dokit..a saját dokim meg ijesztgetett most is hogy háát csúnya lesz... Bár egy sebész metszi ki nem a saját dokim de majd vissza kell mennem szövettan után hozzá.. Most akkor qrva nagy baj van vagy nincs csak biztonsági elővigyázatosság??

Azt se mondta hogy most akkor nagy e a baj vagy semm... Mivel előtte két héttel még minden OK volt, meg az ügyeleten is azt mondtak minden OK erre ő meg nem mondta hogy most akkor ő hogy ítéli meg..


2020. máj. 31. 13:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért a gyerekedet még megtartod, vagy hazaviszed helyette a dokit? :D
2020. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo! Levettek vegul? Szepen gyogyult?
2022. nov. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!