Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bütyök műtét, vélemények?...

Bütyök műtét, vélemények? Vagy valami más megoldás?

Figyelt kérdés
2020. jún. 3. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyire fáj, súlyos a labad? Biztos vagy a mutetben?
2020. jún. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már régebb óta ilyen, és mostmár nagyon kezd fájni, a cipőben levő betéttel pedig nem bírok ki 10 percnél többet, annyira fájdalmas
2020. jún. 7. 07:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez elég súlyosnak tunik, valszleg tényleg a műtét lesz a megoldás. A betét milyen betét amiről írsz? Esetleg a nyáron még hordhatnal nyitott cipőket, vagy abban is faj? Elvileg nyáron rosszabb műteni a meleg miatt, és akkor nem lenne olyan rossz várni őszig.
2020. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ilyen speciális cipő betét, de iszonyatosan fáj benne a lábam, hordanék nyitott cipőt, de egyszerűen amibe belemegy a lábam nagyon nem néz ki jól
2020. jún. 7. 09:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgy érted ludtalpad van? Esetleg tudsz egy képet csinalni? Valószínűleg az olozhatja a bütykot. Egyébként hány éves vagy? A műtéten jobb ha korábban esel túl, mert később még jobban fog fájni. A birkenstock papucsok kicsit drágák, de szerintem az jót tenne a labadnak.
2020. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok :((, és volt idő mikor lúdtalpas voltam, de az már nincsen,
2020. jún. 7. 10:05
 7/11 anonim ***** válasza:
És ennyire fáj? Szegény... A bütyök kinézetre is nagy és gyulladt? A birkenstock papucsot tényleg nagyon ajánlom, tapasztalatból mondom:)
2020. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Néha piros és akkor szokott nagyon fájni, és ugye az én szakmámban szinte egésznapos állás van, neked is volt, és használt? Megnézem akkor és köszönöm ❤️
2020. jún. 7. 10:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit dolgozók? Egyébként orvossal már beszéltél a lábad miatt? Igen, nekem is elég fájós butykom van és a birkenstockban alig érzem
2020. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Cukrász vagyok, azaz még tanuló, utolsó évem jön, és én egy percre sem szoktam leülni, szeretek dolgozni, igen beszéltem, ő ajánlotta ezt a betétet, de nem bírom ki benne sajnos
2020. jún. 7. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!