Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A TB visszafizetés hogy...

A TB visszafizetés hogy működik visszamenőleg? Elkövettem a hibát hogy miután lejárt a diák nem fizettem és az álláskeresésbe betett a vírus. 4-5 hónap elmaradás után mennyi kamat vagy büntetés lehet?

Figyelt kérdés

Bemenni a hivatalba délután tudok csak. Ma voltam orvosnál így derült ki. Tudom ciki és én vagyok a buta meg elvileg sürgős esetként vizsgáltak mert ilyen visszamenő ellenőrzés volt.

Kár hogy nem jön egyből felszólitás ha lejár.


2020. jún. 11. 12:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez volt az első orvos látogatásom a diák lejárta es az azt követő 45 nap óta is.
2020. jún. 11. 12:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kértem telefonon csekket és egyszerre befizettem 5 hónapot. Késedelmi kamat nincs.
2020. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi akkor nem a világvége lesz legalább.
2020. jún. 11. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 70 ezer Ft hátralékom volt pár éve, és 600 forint körüli kamatot számoltak.
2020. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Itt amúgy lehet részletfizetést kérni? Mert akkor alig lenne megterhelő havonta mint most így egyben. Na meg lassan az állás is összejön remélhetőleg.
2020. jún. 11. 13:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérni lehet részletfizetést, de nem biztos, hogy kapsz. Meg kell indokolni, aztán majd eldöntik. A díj és a kamat nem függ attól, hogy hányszor voltál orvosnál.
2020. jún. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!