Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Égető talp érzés mire utalhat?...

Égető talp érzés mire utalhat? És, hogyan lehetne enyhíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. EKGn és mellkas Röntgenen voltam mindkettő negatív, hasi ultrahangra várok (még jó sokat), még hova mehetnék ezzel a problémával? Nagyon sportos testalkatom van, fiatal is vagyok. Nem tudnám elképzelni hogy pl cukorbetegség, de ha az is, hol lehetne a legkönnyebben tesztelni? Milyen étkezés lenne javasolt? 26 éves vagyok. Több cipőt is felprobaltam, és mindegyiknél jelentkezett, csak a jobb oldali talpamban. Nincs lábsérülés vagy viszketés, kiütés stb. Lázas se vagyok. Nagyon furcsa, égető érzés (illetve vegyi anyagba se léptem) másra nem is tudok gondolni egyelőre.(Pajzsmirigy probléma lehet?)
2020. jún. 17. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Neuropátiás fájdalom a neve, neurológussal kéne beszélni. Nekem gyógyszer elvonás után jelentkezett, és elég sokáig tartott. A legrosszabb időszakokban még a zoknit sem viseltem el, és folyton hideg vízzel locsolgattam a lábamat, annyira égett.
2020. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Wow. Alighanem ez volt akkor nekem is. 3,5 évig szedtem naponta egy gyógyszert, amivel leálltam kb 2 hete (de azért, mert erős mellékhatásai voltak)

Egyébként szerencse, mert van a neurológiára is időpontom.

Kérdés még, hogy mennyi idő múlva múlt el? Vagy felírt valamit?

2020. jún. 17. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!