Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pontosan mit jelent, hogy...

Pontosan mit jelent, hogy vége van a vészhelyzetnek az egészségügyi szektorban betölthető munkákat tekintően?

Figyelt kérdés
Gyógytornászként végeztem, szeretnék kórházban elhelyezkedni budapesten, igazából bárhol. nem önkénteskedhettem mert nem tudtam megoldani a külön lakhatást, jelenleg munkalehetőség nincs, ahova lehetett jelentkezni jelentkeztem, még bolti eladónak is. most újraindulnak a műtétek így esetleg lesz változás a kórházi személyzetet tekintve, vagy inkább arra kéne készülni, hogy ~1 évig az megy ami most (semmi)?

2020. jún. 17. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
SzIa! SZTEM OTT SEMMI SEM VÁLTOZOTT, SAJNOS. Amúgy is " MINDENT MÁSKÉPP LÁTNAK OTT BENT, MINT KINT", mintha a kórházban egyéb helyeken nem is emberek dolgoznának. Saját tapasztalat.
2020. jún. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja! Arról nem is beszélve, amilyen vírust megkap az ember, az ÖRÖKKÉ bent marad a szervezetébe, tehát ezt viszont minden egészségügyisnek tudnia is kéne!
2020. jún. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

#2: Milyen vírusról beszélünk?

Az, hogy ebben a munkakörben milyen lehetőségek vannak elhelyezkedni, azt nem tudom, de felvétel van mindenhol, hiány van és lesz is.

2020. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Önkéntesnek se vesznek fel de mindegy. Szerintem ha reálisan nézem ezt a dolgoz vírus ide vagy oda, az egészségügyi területet hagyom el, de az országot nem, vagy fordítva. Vagy nem eszek.
2020. júl. 11. 21:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!