Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan igényelhetek TAJ kártyát?

Hogyan igényelhetek TAJ kártyát?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 éve élek Magyarországon. Kettős állampolgár vagyok, van Magyarországon bejelentett lakcímem, személyim és adókártyám is. Magamnak nem tudtam igényelni TAJ kártyát, először a lejárt E 104 volt a gond, majd azzal indokolták a visszautasítást hogy nincs egészségügyi ellátásra jogosító jogviszonyom vagy valami hasonló.Azt tanácsolták, hogy munkáltató igényelje nekem viszont őt is visszautasították és azt mondták, hogy én kell igényeljem. Ez megy hónapok óta. Nem értem a menetét, a helyi egészbiztosítási pénztár dolgozói nem valami segítőkészek és folyton elzavarnak. Valaki elmagyarázná? Holnap megyek és helyrerakom az agyukat, ha tovább húzzák az időt...

2020. jún. 24. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Helyi kormányablakba (vagy másnéven okmágyirodába) kell benned és ott mindent elmondanak majd.
2020. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Be vagy jelentve? Fizetik utánad a TB-t? Amúgy:


[link]

2020. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a másik országban nem vagy biztosított? az is okozhat galibát, két helyen nem lehetsz.
2020. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Más országban nem vagyok biztosított, ezért is kellet az E 104
2020. jún. 24. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!