Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lenne egy kérdésem fogszabályo...

Lenne egy kérdésem fogszabályozással kapcsolatban?!

Figyelt kérdés
Szerdán voltam az első fogszabályzó konzultációmon(maszek úton)ahol vettek mintát is.2 hét múlva kell mennünk rtg-el vissza.Van 2 tejfogam,amit ki kell majd húzni.Szóval,az lenne a kérdésem,hogy körülbelül mikor fogják felrakni a készüléket? Valószínűleg 2 hetente hív vissza.Nyári szünetben fel kerülhet még?Nem szeretnék iszonyú fájdalmakkal kezdeni a szeptembert ezért kérdezném!A válaszokat előre is köszönöm szépen!

2020. júl. 3. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt senki nem tudja megmondani, csak a fogszabályzós. Ez sok dologgal függ össze. Milyen gyorsan nőnek a fogaid, stb. Ha ennyire érdekel kérdezd meg legközelebb, hogy előre láthatólag kb. mikor rakja fel. Felkerülhet még, de nem is. 6 évig jártam fogszabályzóba. Semmit nem csinált, néha egy röntgen és foghúzás. Átmentem egy másik fogszabishoz és a második alkalommal feltette az állandó fogszabályzót. Lenyomat és röntgen nem is kellett.

És egyébként nekem 12 évesen volt fogszabályzóm, de soha nem fájt. Legalábbis nem iszonyúan. Ne félj tőle!

19/l

2020. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
84%

Szia!

Nekem nem magán úton intéztük, ezért nem tudom, hogy mikor fogják feltenni neked,de ne izgulj, nekem szeptemberben tették fel, és teljesen kibírható volt :)

2020. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Mindenképpen meg fogom kérdezni :)
2020. júl. 3. 20:51
 4/5 anonim válasza:
67%
A feltétel után annyira fáj, mint mikor drótot cserélnek, szóval az iskolában valószínűleg ígyis-úgyis fájni fog. Egyébként igen, a fogad kinövésének gyorsaságától is függ, amikor nekem húzták ki a tejfogaimat az éjszakaihoz, a kihúzás és a fogszabályozó megkapása között azt hiszem egy hónap telt el. De persze ez nem feltétlenül így lesz, csak a saját példám.
2020. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem azt mondta a doki hogy akkor húzzák ki a tejfogam ha már fennt van a fogszabályzóm.
2021. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!