Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha az anyajegybe bele karmol...

Ha az anyajegybe bele karmol véletlenül valaki és az vérzik is, akkor az illetőnek lehet ott anyajegye? Vagy valami baja lehet tőle? Szintén vérzik neki, ahogy bele karmolt.

Figyelt kérdés

2020. júl. 4. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha anyajegybe karmol akkor ott van az anyajegy.
2020. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De tényleg, kérdező, ebből nem igazán lehet érteni, hogy mire vagy kíváncsi. Próbáld meg másképp leírni.
2020. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, hogy alakulhat e ki az illetőnek ott anyajegy, ahol bele karmolt a másik személy anyajegyébe, mivel vérzett.
2020. júl. 4. 22:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor el kell menni orvoshoz mert ez veszélyes ha vérzik az anyajegyed!
2020. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászatra
2020. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tehát valaki másnak az anyajegyébe karmolt bele? És arra vagy kíváncsi, hogy ettől "elkaphatja"-e az anyajegyet?
2020. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mármint úgy értem, hogy alakulhat e ki az illetőnek ott anyajegy, ahol bele karmolt a másik személy anyajegyébe, mivel vérzett.


:D Ez elég súlyos. Nyilván nem így működik.

2020. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ha vérzik, el kell menni orvoshoz. 😉 Konkrétan a másik személy miatt "aggódom", hogy lehet e baja neki,mivel neki is vérzett az a hely, ahol bele karmolt. De akkor gondolom semmi baja nem lehet ettől. Köszi a válaszokat.
2020. júl. 5. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!